Top
Urban Residence: Pripravte sa na ruch veľkomesta

Urban Residence: Pripravte sa na ruch veľkomesta

Račianska ulica a jej okolie je jednou z najrýchlejšie sa meniacich lokalít v Bratislave. Kúsok za Račianskym Mýtom, vedľa už čiastočne dokončeného projektu Pri Mýte, rastie objekt Urban Residence.

Urban Residence bude tvorený tromi objektmi s výškou od siedmich do dvanástich podlaží. Domy spolu vytvoria polouzavretý blok, v ktorom vznikne oddychová zóna s pešou promenádou a park s detským ihriskom. Komplex bude na prízemí – v styku s Račianskou ulicou – doplnený o obchodné priestory.

V ponuke sú dobre dispozične riešené 1-izbové4-izbové byty a apartmány a všetky sú k dispozícii so štandardným vybavením v cene.

Financovanie

Splátkový kalendár developera je rozdelený do piatich splátok. Na začiatku sa platí rezervačný poplatok, pri podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve zaplatíte 20 % kúpnej zmluvy. Ďalšie splátky sú rozložené počas výstavby, posledná je splatná po kolaudácii.

Podobne ako pri iných projektoch, hypotéku na kúpu bytu môžete dostať okrem financujúcej banky aj v iných bankách. Každá banka má trochu inak nastavené podmienky. Preto je dobré vopred si preveriť podmienky a hodnoty bytov stanovené v bankách. Každá banka totiž nevie prefinancovať prvé dve časti kúpnej ceny.

Celkové zhodnotenie projektu

Urban Residence je ako stvorený pre ľudí, ktorí uprednostňujú mestský životný štýl. Má veľmi výhodnú polohu, keďže sa nachádza v pešej vzdialenosti od centra mesta aj od viacerých zariadení občianskej vybavenosti. Nemusíte tráviť svoj čas v zápchach, zástavka električiek je priamo vedľa projektu a do centra mesta sa dostanete do 10 minút. Blízko sú obchodné centrá Central a Polus, škola a škôlka, zimný štadión, plaváreň a iné športoviská.

Na druhej strane, treba si uvedomiť, že stavba sa nachádza uprostred ruchu mesta, takže ticho ako na samote tu mať nebudete.

Projekt Urban Residence vypĺňa miesto po starom a nevyužívanom priemyselnom areáli a po dostavaní nepochybne pozitívnym spôsobom ovplyvní život v tejto časti mesta.